Strona główna

Cieszę się, że jesteś na mojej prywatnej stronie internetowej! Stronę tę stworzyłem z myślą o podzieleniu się wiedzą, moimi publikacjami oraz prezentacjami z konferencji, szkoleń oraz warsztatów.

Komunikacja korporacyjna, technologie informacyjne, komunikacja marketingowa, Public Relations, Employer Branding, komunikacja wewnętrzna oraz relacje inwestorskie to tematyka, której dotyczą zgromadzone na tej stronie materiały. Są one wynikiem zrealizowanych przeze mnie projektów zawodowych oraz moich zainteresowań.

W pracy, ale nie tylko, niezwykle cenię sobie wartości, z którymi miałem okazję zetknąć się w Szwecji oraz innych krajach nordyckich. W moim przekonaniu kraje te odniosły sukces gospodarczy dzięki skutecznej współpracy, konsekwencji w działaniu, głęboko zakorzenionym wartościom etycznym, wyjątkowym kolektywnym metodom zarządzania oraz dzięki dzieleniu się i kreowaniu wiedzy. Dodatkowo bardzo bliskie są mi słowa Lee Iacocca, legendarnego prezesa Forda i Chryslera, który bardzo kompaktowo zdefiniował warunki do osiągania sukcesu zarówno przedsiębiorstw jak i każdego pracownika – jakość, produktywność oraz satysfakcja klientów wewnętrznych i zewnętrznych są kluczowe aby zapewnić wzrost.

Zapraszam Cię do zapoznania się z treściami zamieszczonymi na tej stronie i jednocześnie zachęcam do bezpośredniego kontaktu, gdyby jakiś obszar tematyczny szczególnie Cię zainteresował i chciałbyś wymienić się doświadczeniami oraz wiedzą.